Pozycje seksualne, które lubią kobiety.

woman-1008881_1280

Każda kobieta w trakcie seksu może mieć swoje ulubione przyzwyczajenia. Co należy do nich na pewno wyróżniać? Przede wszystkim dotyczy to pozycji seksualnych , kto będzie dominował w trakcie seksu.

Do ulubionych pozycji kobiet na pewno należy zaliczyć pozycję misjonarską – w tym przypadku chodzi o tradycyjne uniesienia, które niestety przez niektórych określane są błędnie jako nuda. Dlaczego jednak tak wiele par decyduję się na uniesienia w tej pozycji? Przede wszystkim jest zapewniony duży komfort a kobieta może zdać się na odpowiednią dominację przez mężczyznę. Do wzmocnienia doznań w tej pozycji warto się zdecydować na to aby pod tyłeczek wsunąć poduszkę a to gwarantować będzie niesamowite doznania.

Czy są pozycje w których to właśnie kobieta może dominować? Oczywiście, że tak. W tej sytuacji warto się zdecydować na pozycję na jeźdźca. To tutaj kobieta przejmować będzie kompletnie inicjatywę i ona w dużej mierze decydować będzie o intensywności doznań. Pozycja seksualna jest również idealna z tego powodu, że można utrzymywać nieustanny kontakt wzrokowy. Nasz partner może także patrzeć i podziwiać nasze walory kobiecości.

Łyżeczki to kolejna pozycja seksualna, która tak w zasadzie jest tak chętnie wybierana przez wszystkie kobiety. Dlaczego ona jest tak chętnie wybierana? Przede wszystkim z tego powodu, że tutaj można być w nieustannym kontakcie ze swoim partnerem. Bliskość ciała jest z pewnością bardzo duża. Następny plus to z pewnością bardzo duży kąt penetracji. To właśnie dzięki temu można umilać sobie niezwykle swój czas. Idealna pozycja dla par, które są ze sobą zżyte już określoną liczbę czasu. To właśnie przez to można idealnie rozpocząć kolejny weekend lub sobotni poranek.

Kolejna pozycja tak chętnie wybierana przez kobiety związana jest z wejściem od tyłu przez mężczyznę. Dlaczego tak wiele kobiet decyduję się na to aby faktycznie ich partner je tak zdominował? Przede wszystkim to najgłębsza stymulacja pochwy jak i także punktu G. To właśnie ta pozycja seksualna może zapewniać mężczyźnie niesamowitych doznań ponieważ może obserwować kobietę od tyłu a jednocześnie dotykać jej niesamowitych piersi. Partnerka czasem także może poczuć potrzebę tego aby to właśnie ona była w 100% stroną bierną.

Przyjemna pozycja, którą uwielbiają kobiety to na pewno 69. Ona także może idealnie służyć do rozpoczęcia gry wstępnej. Korzyści dla każdej strony w takiej pozycji są niesamowite. Partner jak i partnerka może pieścić w odpowiedni sposób najbardziej intymne części ciała. Czy w tej pozycji należy korzystać tylko i wyłącznie z języczka? Oczywiście, że NIE. W tym przypadku także warto się zdecydować na tym aby przede wszystkim wykorzystać swoje ręce. Z pewnością wszystkie chwyty są dozwolone. W żaden sposób nie należy o tym zapominać. Jak nadawać odpowiednio tempo takim uniesieniom? Przede wszystkim warto odpowiednio się zgrać z tempem partnera. To dzięki temu można liczyć na idealne stworzenie więzi namiętności. Kto jest stroną dominującą w pozycji 69? Z pewnością nie ma takiej jednej osoby ponieważ to tutaj wszystko zależy od zaangażowania jednej jak i drugiej strony. Nie należy się skupiać tylko i wyłącznie na tym aby nasz partner lub partnerka w odpowiedni sposób nas zaspokoiła. Należy od siebie także wykazać odpowiednią chęć tego, że będziemy stroną we właściwy sposób zaangażowany gdyż to właśnie nam także powinno zależeć na tym aby po zbliżeniu w tej pozycji druga strona także osiągnęła swój wymarzony orgazm. Należy dać coś od siebie a wszystko w takim stosunku seksualnym może wrócić z podwojoną siłą.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz