Czy korek analny to ważny gadżet erotyczny?

Kiedy zastanawiamy się nad tym, z jakiego rodzaju produktami kojarzy się nam oferta sklepu erotycznego, to niemal na pewno od razu przychodzą nam na myśl różnego rodzaju wibratory. Obcując z tym asortymentem, częściej zaczynamy jednak dostrzegać również inne możliwości, jakie dają dokonane w takim miejscu zakupu. Dla jednych jest to powiększanie penisa, inni inwestują w suplementy poprawiające ich kondycję seksualną, a są i tacy, dla których to świat BDSM, kostiumów i elektrostymulacji jest najbardziej pociągający. Gdzie zatem w całej tej masie produktów należałoby umieścić tzw. korki analne? Czy produkty z tej kategorii są ważne w sypialni współczesnych użytkowników, czy raczej ich zakup jest przeznaczony jedynie dla naprawdę doświadczonych klientów? Czemu w ogóle służy użycie tego typu urozmaicenia życia intymnego?

Zabawy z gatunku dominacji i uległości

Komuś, kto nigdy nie korzystał z korka analnego, trudno jest sobie wyobrazić inną sytuację skorzystania z jego funkcjonalności, jak tylko w zabawach z gatunku BDSM, gdzie dominacja i uległość tworzą idealne warunki dla zabawek tego typu. Faktem jest, że bardzo często to właśnie w tej kategorii można znaleźć produkty opatrzone tą nazwą, a ma to oczywiście związek z poszukiwaniem dodatkowych metod stymulacji i zwiększaniu poziomu ekstazy podczas penetracji. Dla jednych jest to doskonały wstęp do zbliżenia analnego. Inni czerpią przyjemność z uczucia wypełnienia, jakie daje taki korek (są tu między innymi wersje dmuchane). Są też tacy, którzy lubią, kiedy partnerka ma go w sobie podczas penetracji waginalnej – doznania dla obojga partnerów są wówczas jeszcze bardziej intensywne. Tego typu penetracja kojarzy się jednak wielu osobom z bólem, dlatego też korki analne jeszcze długo pozostaną w świadomości wielu konsumentów, jako gadżet stanowiący kwintesencję oferty BDSM.

Można z nimi trenować

Nie da się co prawda przy ich pomocy wyrobić sobie idealnej sylwetki, ale nie o to przecież podczas zbliżenia chodzi. Niektóre gadżety zostały stworzone zarówno by dawać swoim użytkownikom przyjemność, jak i po to, aby pomagać ich ciałom oswoić się z nowym rodzajem stymulacji. Stosunek analny jest właśnie jednym z takich rodzajów penetracji, do którego ludzkie ciało nie jest zbyt dobrze przystosowane – brak naturalnego lubrykantu i blokada psychiczna związana z dyskomfortem oraz obawą o higienę. Korek ma to jednak zmienić. Dzięki niemu można stopniowo trenować swoje ciało i umysł i przygotować się na ten pierwsze raz z seksem analnym. Zakup takiego gadżetu powinni więc rozważyć zwłaszcza ci, którzy chcą odpowiedzialnie podejść do tematu oraz nie doprowadzić do powstania traumy podczas spontanicznego zbliżenia tego typu, bez odpowiedniego przygotowania – można tu nawet kupić zestawy progresywne, aby stopniowo poszerzać swój zakres możliwości i rozluźnienia, zawsze jednak opłaca się zacząć od najmniejszej średnicy produktu.

Nowy rodzaj przyjemności

Korki analne, dzięki swojemu anatomicznemu kształtowi, są ciekawą propozycją zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy czerpią satysfakcję z masażu prostaty. Już samo to, że ma się je w swoim ciele, potrafi wywołać przyjemność, a z każdym ruchem lub w połączeniu z innymi pieszczotami jest w stanie okazać się nawet przyszłym, ulubionym rodzajem stymulacji. W połączeniu z wibratorem można uzyskać ciekawy efekt wypełnienia i masażu. Wybierając model pompowany, można regulować nacisk wewnętrzny. Decydując się zaś na model metalowy lub ozdobny (z długim, końskim włosiem), da się nawet spełnić w obrębie własnej sypialni najbardziej odważne fantazje seksualne.

Za pomoc w opisie roli korka analnego we współczesnym asortymencie sklepów erotycznych dziękujemy zespołowi Erotic-Med

Podobne wpisy

Dodaj komentarz