Teksty, które rozpalą kobiete – Podniecające teksty dla Niej

breast-1115431_1280

Istnieją sposoby, które tak właściwie odpowiadają za wzmocnienie przyjemnych odczuć u kobiety. W jaki sposób należy podniecić swoją kobietę, co będzie dobrym sposobem do tego aby dziewczyna poczuła się w miłym stanie.

Uświadom sobie fakt, że każda kobieta lubi być dotykana. To właśnie płeć piękna w bardzo intymny sposób reaguję na dotyk. Silne odczucia w czasie podrywu to na pewno dla pięknej niewiasty sygnał, że zależy Ci na niej i próbujesz doprowadzić ją do odpowiedniego stanu.

Swoją kobietę (narzeczoną, dziewczynę) próbuj dotykać jak najczęściej. To właśnie przez takie zachowanie możesz idealnie wzmocnić swoje uczucie i po prostu ją odpowiednio podniecić. Warto sobie zdać sprawę z tego, że tak w zasadzie dłonie męskie będą działać na kobietę jako bardzo silny afrodyzjak. Należy się o tym samemu przekonać próbując ją dotykać z odpowiednią delikatnością.

Aby wprowadzić odpowiednie napięcie seksualne staraj się na nią patrzeć w bardzo przenikający sposób. Spoglądając w jej oczy, nie odpuszczaj wzroku i po prostu mów o tym co myślisz – to co będziecie robić dzisiaj wieczorem opisując każdy szczegół. Z pewnością to bardzo dobry sposób na to aby wprowadzić odpowiednią atmosferę a kobieta była już odpowiednio mokra przed seksem.

Staraj się prowadzić rozmowy o seksie w sposób odpowiedni. Nie naprowadzaj jej w te tematy jeśli tak właściwie ona nie ma na to ochoty. Przede wszystkim musisz się zdecydować na to aby ona sama zaczęła do Ciebie mówić o tym jakie ma fantazję. Pomóż jej zrealizować te najbardziej wyuzdane marzenia z np. użyciem odpowiednich gadżetów erotycznych. To właśnie dzięki temu możesz idealnie przekazać kobiecie, że jesteś mężczyzną i prawdziwym samcem, który doskonale wie jak spełnić wszystkie skryte marzenia kobiety.

Poprzez dwuznaczne sms także możesz wprowadzać ją w odpowiedni nastrój. Tym razem przed powrotem do domu zdecyduj się na to aby wysłać jej jakiegoś ostrego sms. Zamiast pisać będę za 15 minut zacznij gotować, wybierz coś zupełnie innego a np. wracam za 15 minut a po cudownym obiedzie zdecydujmy się na cudowne uniesienia aby spalić kalorie z twojego pysznego dania. Efekt na pewno będzie o wiele lepszy. Poprzez takie zachowanie uczucie a także podniecenie kobiety będzie na pewno na wysokim poziomie. Czy na takie sms decydować się codziennie o każdej porze? Oczywiście, że nie. W tym przypadku warto działać spontanicznie. To właśnie przez taki sposób można zaskakiwać kobietę i ona nigdy nie będzie w stanie wiedzieć czy akurat w tym momencie będzie chwila uniesienia.

A wy, jakie macie przykłady, które zawsze działają? Podzielcie się w komentarzach!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz