Sygnały świadczące o tym, że on nie jest zainteresowany

girl-1343945_1280

Zależy Ci na pewnym facecie ale jednak nie wiesz w jaki sposób masz to odpowiednio rozegrać. Chciałabyś aby po waszej pierwszej randce wszystko się ułożyło dokładnie po twojej myśli. Jednak jak to bywa w życiu nie zawsze idzie tak w jaki sposób byśmy chcieli. Warto sobie uświadomić o tych sygnałach, które jasno świadczyć będą o tym, że to właśnie mężczyzna nie będzie w żaden sposób nami zainteresowany.

Jako pierwszy podstawowy sygnał świadczący o tym, że to właśnie on w żadnym stopniu nie interesuję się naszą osobą związany jest z tym iż to kobieta jako pierwsza zawsze nawiązuję jakiś kontakt. Warto sobie zdać sprawę, że facetowi mającemu ochotę spotykać się z kobietą zawsze wychodzić z inicjatywą jakiegoś spotkania. W przypadku nawet najbardziej skrytego mężczyzny sama zauważysz to, że jemu w bardzo dużym stopniu zależy być w twoim towarzystwie. Ciągłe pytanie o spotkania nie będzie na pewno przynosić pożądanych rezultatów i warto od tego jak najszybciej odejść.

Czy facet, który jest zainteresowany twoją osobą tak właściwie ciągłe udaję przed Tobą, że jest zajęty lub brak mu czasu? Oczywiście, że nie. W tej sytuacji to najpopularniejsza wymówka. Warto sobie jak najszybciej zdać z tego sprawę i po prostu odejść od takiego myślenia jak najszybciej. Jeśli facetowi zależy to tak naprawdę szuka za wszelką cenę odpowiednie kontaktu tylko po to aby przebywać w twoim towarzystwie jak najczęściej.

Co się dzieję bezpośrednio po waszym spotkaniu? Czy facet wysilił się na to aby wysłać jakąś wiadomość tekstową informującą o tym aby tak właściwie dowiedzieć się o tym jak się czujesz lub jak wróciłaś do domu? Oczywiście, że nie. W tej sytuacji brak jakiegokolwiek kontaktu czy to na skrzynkę email, komunikatory internetowe lub komórkę wiązać się będzie z tym, że to właśnie on zapomniał o twojej osobie i już więcej nie będzie mu zależeć na nawiązywaniu dalszej znajomości.

Czasem zaufaj swojej intuicji i wyczuj to czy tak właściwie ten facet jest zainteresowany twoją osobą. Jeśli nie wyczuwasz w przypadku tej relacji jakiejś chemii to tak właściwie nie masz co liczyć na jakąkolwiek bliższą znajomość. Tym razem zadręczać się pytaniami kiedy zadzwoni lub napiszę znajdź faceta, który będzie Cię doceniał.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz