Gadżety erotyczne – metoda na urozmaicenie seksu

pobrany plik (3)Chcesz wprowadzić trochę nowych, ciekawych elementów do gry wstępnej? Spróbować odnaleźć nową przestrzeń intymną dla siebie i partnera? Wznieść się na wyżyny rozkoszy? Zwykły, klasyczny stosunek mogą urozmaicić rozmaite akcesoria erotyczne. W dobrym sex shopie znajdziesz duży wybór w naprawdę przystępnych cenach.

Gadżety dla Niej

Paniom spragnionym intensywnych wrażeń polecamy kilka niezwykle popularnych i bardzo skutecznych gadżetów. Wśród nich są:

  1. Wibrator – najpopularniejsza sex zabawka, znakomita do użytku indywidualnego i zabawy z partnerem. Modele są dostępne w różnych rozmiarach. Wibratory są sprofilowane – do stymulacji punktu G, łechtaczki, odbytu, klasycznej penetracji pochwy.

  2. Dildo – sztuczny członek, często jak najwierniej imitujący rosłego męskiego penisa.

  3. Wibrujące jajeczka – z rozmaitymi wzorkami, wzgórkami i wklęśnięciami na powierzchni. Każde z nich zapewnia inne doznania!

  4. Kulki gejszy – czynią z rutyny życia codziennego chwile wyjątkowe i niezapomniane. Możesz przez wiele godzin nosić je w pochwie, skutecznie wzmacniają mięśnie Kegla.

  5. Korki i koraliki analne – korki wkładane do odbytu, a koraliki masują mięśnie zwieracza. Dostępne też w wersji wibrującej.

Gadżety dla Niego

Równie ciekawie prezentuje się szereg akcesoriów przeznaczonych dla mężczyzn. Co pomaga im osiągnąć stan podniecenia?

  1. Sztuczna pochwa – wykonana z tworzywa imitującego skórę, wiernie odzwierciedla strukturę pochwy i waginy.

  2. Nadmuchiwane lalki – bardzo detalicznie odzwierciedlają kobiecą budowę ciała, dzięki specjalnym otworom w miejscu żeńskich organów płciowych znakomicie imitują stosunek.

  3. Masturbatory – rozmaite jajeczka tenga i inne, z zewnątrz przypominają często żel do włosów, latarkę bądź inny przedmiot codziennego użytku. Jednak wnętrze kryje miękką komorę z masą rozmaitych wypustek.

  4. Pierścienie na penisa – małe obręcze na członka, które wzmacniają wzwód, erekcję czynią mocniejszą i wydłużają czas stosunku. A w dodatku zmysłowo stymulują łechtaczkę partnerki.

  5. Pompki do penisa – bardzo proste w użyciu. Wystarczy nawilżaczem posmarować otwór pompki i włożyć tam członka. Po zassaniu zrobi się on bardzo twardy.

Oczywiście istnieje również cała gama dodatków typu atrakcyjna bielizna lub erotyczne przebrania. To wcale nie jest mało istotny dodatek – dla facetów często bywa najskuteczniejszym afrodyzjakiem z możliwych. Jeśli lubicie okolice BDSM, możecie też wypróbować kajdanki i inne tego typu gadżety. Wszystko zależy od Waszej pomysłowości!

Higiena to podstawa

Bardzo istotne jest właściwie przechowywanie i mycie seks zabawek. Najlepiej jest trzymać gadżety w miejscu suchym i zaciemnionym, np. w zamkniętym pudełku z pokrywką. Zanim włożysz zabawkę z powrotem do pudełka, wyjmij baterie, dokładnie ją umyj i wysusz. Przeważnie wystarczy opłukać zabawkę wodą, czasem jednak dobrze jest użyć do tego jeszcze mydła lub specjalnego płynu do czyszczenia. Po umyciu osusz ręcznikiem i pozostaw do wyschnięcia. Nigdy nie chowaj mokrych zabawek do pudełka lub w inną zamkniętą przestrzeń!

Podobne wpisy