Zabawki dla grzesznej dziewczynki

black-leather-and-handcuffs-1058367-mJeszcze kilkanaście lat temu gadżety erotyczne stanowiły temat tabu, a rozmawiający na ich temat dyskretnie się rumienili. Coraz szersza grupa Polaków decyduje się jednak przełamać ograniczenia i sięga po zabawki erotyczne. Wprowadzają je do sypialni, kiedy powieje w niej nudą, potęgują nimi swoje doznania, lub spełniają seksualne fantazje. Jakie gadżety cieszą się największą popularnością?

W dzisiejszych czasach zakup erotycznej zabawki nie sprawia już najmniejszej trudności. Asortyment sex-shopów jest bardzo bogaty i urozmaicony, a ich samych przybywa z każdym rokiem. Nieśmiałe osoby, które krępują się odwiedzić tego typu przybytek, także nie muszą rezygnować z niegrzecznych zakupów. Do ich dyspozycji pozostają sklepy internetowe, które szybko i dyskretnie dostarczą wszystko, o czym tylko zapragną. Zmienia się również samo nastawienie do gadżetów erotycznych: długo utożsamiane były z przeróżnymi dewiacjami, obecnie pełnią rolę wspomagaczy w sypialni i uatrakcyjniają życie seksualne wielu osób. Erotyczny asortyment jest bardzo bogaty i zadowoli najbardziej wybrednego klienta.

Wibratory

Większość osób, myśląc o gadżetach erotycznych dla kobiet, natychmiast przywołuje obraz wibratora. Nie bez przyczyny, gdyż sztuczne członki zaliczają się do ulubionych zabawek wielu pań. Trzeba jednak pamiętać, że wibrator wibratorowi nie jest równy, a producenci gadżetów erotycznych wciąż udoskonalają swoje produkty, by zapewnić swoim klientkom jak najlepszą satysfakcję. Wibratory przybierają różne, często bardzo dziwne kształty. Mogą przypominać męskiego członka, zwierzęta, kwiaty, a nawet wesołe figurki. Jednak w przypadku wibratora nie wygląd jest najważniejszy, ale jego funkcjonalność, komfort użycia oraz oczywiście satysfakcja. Przy wyborze zabawki koniecznie trzeba więc zwrócić uwagę na jakość wykonania, materiał, czy nie posiada drażniących wypustek, czy będzie łatwy w utrzymaniu czystości i poręczny. Starsze typy wibratorów zasilane są najczęściej na baterie AAA, jednak coraz częściej spotyka się wibratory z ładowarką akumulatorową. To duża wygoda, unika się przykrych sytuacji z brakiem energii w ulubionym gadżecie.

Kulki gejszy

Innym gadżetem chętnie kupowanym przez panie są kulki gejszy, zwane również kulkami waginalnymi. To niepozorny przyrząd, który nie tylko pozwoli wprowadzić do sypialni powiew świeżości, ale przysłuży się damskim mięśniom Kegla. Składa się on z dwóch niedużych kulek połączonych sznurkiem. Umieszczone w pochwie kulki stymulują zaciskanie jej mięśni w celu ich unieruchomienia. Regularne ćwiczenie z kulkami gejszy pomagają wzmocnić mięśnie Kegla oraz dno miednicy, co bezpośrednio przekłada się na odbiór bodźców seksualnych. Kulki można wykorzystywać również podczas miłosnych igraszek, wsunięte do pochwy kuleczki zapewnią nowe doznania dla kobiety i mężczyzny. Kulki gejszy dostępne są w różnych wersjach: z jedną lub dwiema kulkami, z wypustkami masującymi i wibrującymi lub dodatkową kuleczką.

Kostiumy i przebrania

Fantazje seksualne towarzyszą większości kochanków, a przebranie często staje się najprostszą drogą do ich spełnienia. W sex-shopie zakupić można całą gamę mniej lub bardziej skomplikowanych kostiumów, które pozwolą na parę godzin przybrać skórę innej postaci. Seksowna pokojówka, pielęgniarka lub kobieta w lateksowym kostiumie, tutaj ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, a bogaty wybór dodatków pozwala co rusz wprowadzać do łóżka nieco pikanterii.

Gry erotyczne, kajdanki

Gra erotyczna może być doskonałą formą gry wstępnej. Kochankowie rozgrywają ją między sobą, poruszając się pionkami po dołączonej planszy i dostosowując się do poleceń zawartych w grze. Tym samym poddają się wzajemnie delikatnym i śmielszym pieszczotom. Dodatkowym bodźcem jest tutaj element zaskoczenia i podniecająca niepewność, co przyniesie gra erotyczna.

Element wiązania cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem kochanków, a kajdanki wciąż są niezwykle popularne. Pozwalają wziąć partnera w pełne władanie lub całkowicie się mu poddać. Kajdanki można zastąpić także chustkami lub szalikiem.

Podobne wpisy