Przy odrobinie intymności

O tym, że pewne rzeczy lepiej robi się po ciemku mówić nie trzeba. To zmrok dodaje wszystkiemu aury tajemniczości. Naturalnie w połączeniu z innymi elementami, które tworzą nastrój. Ale o czym w ogóle mowa? Chodzi tutaj o pewien wyższy poziom relacji damsko-męskich. Chodzi tutaj o to zbliżenie intymne. Właśnie – intymne. Ono powinno odbywać się o zmroku, ewentualnie przy włączonej lampce, tak aby nikt nikomu nie przeszkadzał, i aby był odpowiedni nastrój. Sam na sam w ciszy i o zmroku. To jest to.

Kto udawał się wieczorem do drugiej osoby celem współżycia wie w czym rzecz. Ten zimowy wieczór, kiedy wcześnie nastaje mrok. A w pomieszczeniu pali się mała lampka. Do tego jeszcze odpowiednia oprawa w postaci lampki wina lub szampana i ewentualnie muzyka. Naturalnie nie za głośno i jeżeli oboje partnerów mają na nią ochotę. Już sam fakt, że wieczorem udajemy się do kogoś celem przeżycia miłosnych uniesień może wprawiać nas w dobry humor. Nastrój jest tutaj ważny.

Nastrój to ważny element bliskiego współżycia. Ma on na nie bezpośredni wpływ. I należy to rozumieć na kilka możliwych sposobów. Wprawdzie możliwe jest współżycie z osobą dopiero co poznaną – ale nie każdego kręci ten rodzaj uciech cielesnych. Wprawdzie odrobina alkoholu może odblokować, ale i to nie zawsze. Generalnie wolimy to robić z kimś, kogo znamy. Chociaż trochę.

Uprawiane miłości z osobą, którą się zna ma wiele zalet. Już sam fakt, że się z tą osobą znamy i rozumiemy pozytywnie wpływa na naszą motywację. Na nasz nastrój. Jeśli lubimy z sobą przebywać to łatwiej i chętniej oddamy się miłosnym igraszkom. Wprawdzie dla osób, które wcześniej nie współżyły jest to niesamowite przeżycie i czasem się one blokują, ale tutaj znów pomaga znajomość drugiej osoby. Dzięki temu nierzadko łatwiej się przełamać. Można oczywiście rzucić się na głęboką wodę, aby mieć ten pierwszy raz za sobą, ale czy warto? To już każdy sam oceni. Znajomość drugiej osoby ma jeszcze jedną zaletę – wiemy, czego ona chce.

Każdy z nas ma inne upodobanie i preferencje. Czasem w internecie przeczytamy o tym, gdzie dotykać jego, a gdzie dotykać ją. To są porady ogólne. Najlepiej będzie jeżeli druga osoba sama nam powie czego właściwie chce. Każdy z nas ma inaczej rozmieszczone strefy erogenne – a więc te, w które lubi być dotykanym. Osobną sprawą jest to, że warto poznać techniki masażu. Oprócz typowych masaży rękami różnych części ciała istnieją również inne – masaże nagim ciałem. One mają na celu pomóc nam w rozładowaniu napięć i wyzwolenie pozytywnej energii seksualnej. Jak łatwo się domyśleć masaże takie są często zakończone miłym finałem. Wymagają one pewnej wiedzy, ale przecież jest to wiedza praktyczna – a więc należy ją praktykować.

Od czasu do czasu warto również udać się do jakiegoś seks-shopu po zakup różnego rodzaju akcesoriów. Oczywiście oprócz standardowych prezerwatyw, które również mają ciekawe właściwości. Niektóre z nich mają odpowiednie elementy uciskające albo wibrujące. A najlepiej jest samemu poszukiwać i eksperymentować. Oczywiście w granicach rozsądku.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz