PODZIEL SIĘ

woman-1288492_1280Zastanawiasz się dlaczego twój kolega ma takie powodzenie u kobiet. Myślisz o nim jak o swoim guru – gdzie z nim nie pójdziesz to on tańczy z najlepszymi dziewczynami w klubie i dodatkowo po balandze zabiera je do swojego domu. Chciałbyś poznać jego sekret – czy wystarczy, że nauczysz się flirtować? Istnieją skuteczne sposoby na poderwanie kobiety.

Czy można nauczyć flirtowania przez czytanie książek o uwodzeniu i chodzeniu na same szkolenia prowadzone przez profesjonalistów? Oczywiście, że NIE! Wiedza zawarta w literaturze i szkoleniach jest na pewno bardzo dobra – jednak, aby wynieść jakąś korzyść z przeczytanej książki musisz się zastosować do tych rad w praktyce. Wykucie na blachy jakiegoś komplementu do niczego Cię nie doprowadzi . Co Ci przyjdzie z tego, że powiesz kobiecie ,,Pięknie wyglądasz w tej sukience, podkreśla rysy twojej uroczej twarzy” skoro w drugim zdaniu nie będziesz wiedział jak dalej należy pociągnąć temat.

Chcesz się przełamać i zacząć czuć się swobodnie w rozmowach z kobietami? Zacznij w końcu praktykować tą sztukę. Nie możesz się bać zagadać do jakiejś nieznajomej dziewczyny np. na przystanku, w bibliotece czy w kasie w supermarkecie. Konieczne jest to abyś powiedział coś spontanicznie – nie mówił jakiś wcześniej ustalonym schematem. Przykładowo będąc w bibliotece i widząc, że kobieta czyta autora Mickiewicza dodaj, że ten autor jest twoim ulubionym i ostatnio pożyczyłeś jego książkę tego pisarza. Na pewno zabłyśniesz przed kobietą swoją inteligencją.

Wykorzystaj zasadę natychmiastowego działania. Dlaczego szybkie podejście jest zawsze uwieńczone jakimkolwiek sukcesem? W tym momencie nie tworzysz sobie żadnych wymówek z cyklu – jestem za chudy, za gruby, za niski itp. Wykonujesz automatycznie ruch w stosunku do kobiety i to właśnie ona jest świadoma tego, że ten facet wie czego chcę od życia i ma odwagę a potocznie mówiąc ,,jaja”. Flirtowanie to jeden etap – jeśli chcesz toczyć przyjemne rozmowy z kobietą nastaw się na ciągłą praktykę i wykorzystaj każdą okazję. Nie milcz na przystanku, skomentuj rozkład jazdy lub przy kasie powiedz o rodzaju zakupów. To Ci z pewnością da jakąś korzyść.