Jak kupić wibrator?

black-leather-and-handcuffs-1058367-mGadżety erotyczne stają się popularniejsze z roku na rok. Polacy powoli przełamują wstyd i coraz chętniej zagłębiają się w ofertę seks-shopów. „Zabawki” łóżkowe kupują kochankowie obojga płci. Zainteresowaniem panów cieszą się masturbacyjny, panie decydują się na kulki gejszy lub wibratory. Te ostatnie pozwalają spędzać przyjemnie czas zarówno z partnerem, jak i bez niego.

Wibrator jest urządzeniem wibrującym służącym do masturbacji lub pieszczot podczas stosunku. Najczęściej sięgają po ten przyrząd panie, ale błędne jest rozumowanie, że to zabawka dla samotnych kobiet. Wibratory kupują zarówno singielki, jak i panie pozostające w stałych związkach. Wibrator można wykorzystywać zarówno podczas samotnych nocy, kiedy partner wyjeżdża w podróż służbową, jak i podczas wspólnych igraszek w sypialni. Przez lata zmienił się wizerunek wibratorów, mają one bardzo różne kształty i faktury, przez co na pierwszy rzut oka wcale nie są kojarzone z tym, czym naprawdę są. Wiele pań ma ochotę zakupić wibrator, ale nie wie, jak się do tego zabrać i czym kierować się podczas wyboru optymalnego sprzętu.

Gdzie kupić wibrator?

Oferta gadżetów erotycznych powiększa się z roku na roku i na chwilę obecną zakup wibratora nie sprawia już najmniejszego problemu. Wibrator z powodzeniem można zakupić w każdym sex-shopie, gdzie spotkać można bardzo bogaty wybór tego typu zabawek. Każda kobieta ma szansę wybrać więc model, z którym będzie się czuła jak najlepiej. Jeśli kobieta się wstydzi zakupić wibrator w sklepie erotycznym, może uczynić to za pośrednictwem internetu. W sieci działają sklepy oferujące bardzo różnorodny asortyment gadżetów seksualnych. Cała transakcja jest przeprowadzana bardzo intymnie, a zakupy dostarczane do mieszkania w dyskretnych opakowaniach. Korzystając z internetowego sex-shopu można spokojnie porównywać i oglądać poszczególne modele, jednak trzeba pamiętać, że w przypadku wibratora dobrze produkt poczuć w ręce i sprawdzić, czy swobodnie się z nim czuje.

Jaki wibrator kupić?

Wibratory ewoluują z każdym rokiem, przybierając co raz to inne, coraz bardziej wymyślne formy. Początkowo przypominały do złudzenia męskie członki, na chwilę obecną panie mogą korzystać z wibratorów o bardzo różnorodnych kształtach i funkcjach. W przypadku wibratora kształt ma duże znaczenie i wpływa na intensywność doznań. Większość pań decyduje się na klasyczne modele, które przypominają męskie penisy. Część z nich jest bardzo szczegółowo odwzorowana, by zapewnić paniom maksymalny poziom naturalności. Jednak zdarzają się wibratory o niecodziennych kształtach: zabawnych animowanych postaci, zwierzątek czy roślin. Wielokrotnie są one tak zakamuflowane, że nawet leżąc na nocnym stoliku, nie wzbudzają żadnych podejrzeń, do czego tak naprawdę służą. Poza kształtem warto zwrócić uwagę na wielkość wibratora, która powinna odpowiadać seksualnym preferencjom. Nie wszystkie panie lubią duże członki, inne z kolei nie odczuwają satysfakcji przy mniejszych. Niezwykle ważne jest tworzywo, z którego został wykonany wibrator. Ma ono znaczenie zarówno dla komfortu jak i satysfakcji kobiety. Miłe, satynowe wykończenie pozwoli czerpać przyjemność z pieszczot. Wibrator, który będzie niestarannie wykonany, będzie posiadał ryski lub zostanie wyprodukowany z szorstkiego tworzywa, może powodować u kobiety przykre doznania.

Część wibratorów posiada dodatkowe funkcje, na które również warto zwrócić uwagę. Spotyka się urządzenia z wypustkami, wyposażone w różne stopnie wibracji i pulsacji, dzięki czemu pieszczoty mogą przybierać różny charakter. Na półkach sex-shopu spotkać można zarówno wibratory łechtaczkowe, jak i waginalne. Wśród tych drugich wyróżniają się te, posiadające specjalne zakrzywienie. Do czego ono służy? Do stymulowania legendarnego punktu G. Wibrator trzeba dobrać do swoich indywidualnych potrzeb seksualnych, tak by sprawiał jak najwięcej przyjemności.

Warto zwrócić również uwagę, jak zasilana jest zabawka. Część wibratorów jest zasilana bateriami AAA, ale coraz częściej można spotkać bardziej ekonomiczne gadżety z ładowarką.

Podobne wpisy