PODZIEL SIĘ

body-1303770_1280

Zastanawiasz się nad tym co musisz zrobić, aby było jak dawniej w waszych relacjach, w szczególności w łóżku rozpalić ognistą atmosferę. Istnieją na to sposoby, ogólnie to dotyczy odejścia od swoich starych nawyków i przejście na zdecydowanie inny poziom.

Rada numer jeden to zmiana swojego podejścia do seksu. Czy za każdym razem musisz uprawiać rutynowo seks raz w tygodniu ze swoim partnerem i to w dodatku w pozycji misjonarskiej? Raczej, nie. Wprowadźcie trochę orzeźwienia. Zaplanujcie sobie to, że od nowego tygodnia naniesiecie kluczowych modyfikacji dla waszych relacji łóżkowych – szybki seks przed wyjściem z domu, stosunek seksualny w niespodziewanym czasie i miejscu np. szybko przed zaśnięciem pod prysznicem. Co to wam może dać? Przede wszystkim podniesienie jakości waszego seksu. Nie ma nic gorszego jak nuda w związku.

Codziennie przed pójściem spać oglądacie jedynie wiadomości lub ten sam serial przed ekranem telewizora? Czy to jest właściwe podejście w nawiązaniu do waszych relacji łóżkowych? Oczywiście, że NIE! Zdecydujcie się na zmianę w tym względzie. Zamiast słuchać tych nudnych informacji telewizyjnych pomyślcie o tym, aby obejrzeć coś bardziej ostrego – warto się zdecydować na jakiś film pornograficzny, erotyk. To na pewno was rozpali – ba i może dojść nawet do takiej sytuacji, że zamiast czekać do ostatniej sekundy video zabierzecie się już w ¼ do działania ponieważ to napięcie seksualne, które jest między wami będzie nie do zatrzymania.

Jak wspólnie możecie podnieść poziom swoich endorfin? Kluczowe jest to, abyście wspólnie w końcu zaczęli uprawiać jakąś aktywność fizyczną. Zdecydujcie się na taką gdzie wymagany jest pojedynek jeden na jeden. Bardzo dobry sport zespołowy, który może być rozgrywany indywidualnie to koszykówka. Korzyści, które z niego wypływają są ogromne – poprawa wydolności, lepsze krążenie a przede wszystkim wzrost endorfin. Kolejny, popularny sport uprawiany przez dużą część par jest oczywiście tenis ziemny. To właśnie tutaj możecie razem się kolokwialnie mówiąc ,,spocić” na korcie. To właśnie dzięki temu uda się wam rywalizować na zasadach fair-play.

Nie dajcie sobie wmówić, że gadżety erotyczne w waszym związku niczego nie zmienią. To tylko stereotypy. Jeśli tak właściwie lubicie odbiegać od rutyny, jesteście otwarci na nowe przeżycia, uwielbiacie przyjemnie czas to wibrator lub inny gadżet erotyczny doda do waszego związku dodatkowego smaczku. Skorzystaj z tego, że jesteś kobietą. Pokaż facetowi, że potrafisz wykorzystać swoje walory kobiecości w celu wyeksponowaniu mu ich w erotycznym tańcu. Zastanów się tylko jaki widok będzie dla niego lepszy – tej prezenterki na ekranie telewizora czy twój jego kobiety, która wykonuję dla niego seksi pokaz.

Pomyślcie o tym, aby wspólnie gotować. Ta czynność może wam także pomóc. W tym przypadku niezbędne jest to, abyście wspólnie przygotowali jakieś potrawy. Nie decydujcie się tym razem na coś prosto odgrzewanego z mikrofalówki. To nie będzie was doprowadzać do właściwych korzyści. Lepiej będzie jeśli się zdecydujecie na to, gdy przyrządzicie wspólnie ciasto albo nawet potrawę z dwóch dań. W tym przypadku wasza relacja się polepszy a wy będziecie mieli lepszy humor przed nocnymi igraszkami.

Otwartość do tematu seksu może wasz jeszcze bardziej do siebie zbliżyć. W tym przypadku powiedźcie sobie o fantazjach. Nie możecie zrezygnować z ich realizacji. Jeśli marzy Ci się seks z inną parą to porozmawiaj ze swoim partnerem. Wprowadź ten wątek do waszej rozmowy bardzo delikatnie. On się nie musi przecież niczego domyślać. Jeśli masz inne fantazję na temat idealnego seksu to również mu o tym powiedz. Wysoce prawdopodobne jest to, że twój facet nie miałby nic przeciwko temu aby uprawiać seks w trójkącie z twoją przyjaciółką.

Wyjazdy weekendowe, wyjścia na spacer to coś co może sprawić, że jakość waszego seksu stanie na wyższym poziomie. Pomyśl o tym aby i zdecyduj się na spontanicznie wyjechanie nad jezioro, w góry lub jakieś inne miejsce. To właśnie tam będziecie mogli na nowo się w sobie zakochać poprzez np. niewinny flirt lub erotyczne rozmowy.