Penetracja kobiety palcem

stockings-721951-mPenetracja palcem może obejmować rejony pochwy bądź odbytu. Zadziwiające jest, jak wiele mężczyzna może osiągnąć, dotykając części intymnych swojej partnerki jedynie tą niewielką częścią ciała.. Liczy się przede wszystkim jego sprawność oraz wiedza  na temat tego, w jaki sposób doprowadzić kobietę do prawdziwego wrzenia. W poniższym artykule znaleźć można wiele przydatnych porad, jednakże należy przy tym pamiętać, że najlepszym źródłem wiedzy na ten temat jest właśnie druga osoba. Zawsze zapytaj, czy ma ona na coś ochotę albo co z tego, co robiłeś szczególnie przypadło jej do gustu.

Kobiety uwielbiają pieszczoty łechtaczki. Nie wierzysz?

Łechtaczka to tak naprawdę najwrażliwsze miejsce w ciele kobiety. Jej długotrwałe, umiejętne podrażnianie jest niezwykle przyjemne dla większości kobiet. Ważne, by w trakcie była ona wilgotna – albo naturalnie, po wcześniejszych, delikatniejszych pieszczotach, albo dzięki użyciu lubrykantu. Mężczyzna ruchami okrężnymi może dotykać, masować i pieścić tam partnerkę ruchami okrężnymi, równocześnie bacznie obserwując jej reakcje. Ruchy można przyspieszyć, ale nie za bardzo – rób to powoli, delikatnie, stopniując każde kolejne okrążenie. Im dłużej będziesz doprowadzać ją do orgazmu, tym większą przyjemność będzie z tego czerpała. Możesz na chwilę przestać pieścić jej łechtaczkę palcami po to, by zanurzyć się w ciepłym wnętrzu jej pochwy, wykonując rytmiczne ruchy.

Którego palca najlepiej użyć?

Do stymulacji kobiety palcem doskonale nadaje się palec środkowy – nie tylko jest on szybki, ale także najdłuższy. Spróbuj uklęknąć pomiędzy rozłożonymi nogami partnerki, rozprostować rękę i wejść w nią całym palcem. Dzięki takiemu ułożeniu będziesz mógł wchodzić w nią wyjątkowo szybko i doprowadzić ją do rozkosznych krzyków. Kobiety mające za partnerów mężczyzn potrafiących poruszać obiema rękami w różnym tempie są prawdziwymi szczęściarami! W tym przypadku mogą oni wchodzić w nie środkowym palcem, przy równoczesnej, powolnej pieszczocie łechtaczki. Niezmiernie istotne są równomierne ruchy. Nie próbuj ciągle przyspieszać bądź zwalniać, staraj się raczej zachować takie samo tempo przez większość czasu.

Coś bardziej wyrafinowanego?

Złóż palec wskazujący i środkowy tak, by tworzyły one jedną całość. Wejdź w partnerkę oboma palcami, przy czym dłoń skieruj do dołu. Co jakiś czas obracaj ją o 180 stopni, a w chwili, w której ręka będzie u góry, pieść kciukiem łechtaczkę. Wiele kobiet nie jest w stanie długo wytrzymać takiej zabawy i może cieszyć się wyjątkowo silnym, prędkim orgazmem. By jeszcze bardziej uprzyjemnić jej tę chwilę, spróbuj wykonywać rytmiczne pchnięcia, gdy Twoja dłoń będzie u góry. Kieruj się jakby do jej pępka – możliwe, że rozpoczniesz wówczas stymulację owianego niezwykła sława punktu G! Cały czas patrz, jak Twoja kobieta reaguje – jeżeli będzie chciała przyspieszyć bądź zwolnić tempo całej zabawy, zrób to a zaskoczy Cię, jak mocne mogą być kobiece uniesienia.

Lubicie czasem poeksperymentować?

Zarówno Ty, jak i Twoja partnerka jesteście odważni w sypialni? Możesz spróbować zupełnie innej penetracji, obejmującej tylne wejście do jej ciała. Pieść jej pochwę wskazującym i środkowym palcem, a kciukiem wejdź do środka pupy. Bardzo często kobiety, które wcześniej nie próbowały żadnych pieszczot analnych, są później zaskoczone tym, jak bardzo mogą być one przyjemne. W przypadku pupy bardzo ważne jest dodatkowe nawilżenie – jeżeli czujesz, że jest „zbyt sucho” nie wkładaj palca na siłę, a użyj odpowiednich specyfików by nie zrazić jej do nowych pieszczot.

Doprowadzenie kobiety do orgazmu przy pomocy samych palców nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Jeżeli będziesz potrafił sprawić, że zacznie krzyczeć wyłącznie pod wpływem Twoich palców, to możesz być pewny, że nie będzie się ona mogła doczekać dalszego ciągu w sypialni. Same pieszczoty mogą stanowić także doskonałą grę wstępną, przygotowującą jej ciało do pełnego stosunku. Im bardziej będzie ona podniecona i gotowa, tym bardziej satysfakcjonujące będą wszelakie dalsze czynności.

Podobne wpisy