Zabawki erotyczne są dla każdego

Tworzone dla tych lubiących nowe doznania, siebie i swój związek. Są wspaniałą opcją wprowadzenia urozmaicenia w związek. Mogą wprowadzić na zupełne inne wyżyny doznań. Naprawdę otwierają na własną fizyczność i wzmagają samoświadomość. Jednak niektórzy się ich boją, ponieważ krąży wiele mitów na temat tego, dla kogo są one przeznaczone. Jakby wspomaganie swojej przyjemności było zabronione. Obalimy mity.

Mit dotyczący tego, że po zabawki sięgają tylko nimfomanki i zboczeńcy jest bardzo krzywdzący. Postrzeganie gadżetów jako swego rodzaju zagrożenia jest zupełnie absurdalne. Wibratory nie powodują żadnych perwersyjnych doznań, a wspomagają dojście na szczyt, ułatwiają i pomagają. Fakt, że kto korzysta z gadżetów nie musi oznaczać, iż ma problemy z libido czy z częstotliwością aktywności seksualnej. Para używająca gadżetów, chcąca wprowadzić stosunek w zupełnie inny wymiar odczuwania, nie robi niczego zdrożnego, a wręcz przeciwnie czyni coś wskazanego. Udany seks spaja dwoje ludzi. Niektórzy niewłaściwe sądzą, że zabawki tego typu są dla łóżkowych desperatów. Według badań zabawki erotyczne są częściej używane przez pary – osoby będące w związku. Im ktoś bardziej wykształcony, tym chętniej sięga po gadżety erotyczne. Większa świadomość i wiedza skutkują chęcią poprawy swoich doznań. W powszechnej opinii zabawki erotyczne wykorzystują samotne kobiety, co jest zupełnie błędnym osądem. Kupujące zabawki erotyczne to w większości kobiety po trzydziestce, które już znają swoje potrzeby i zapatrywania oraz stać je na równego rodzaju gadżety. Kobiety te są pewne siebie, atrakcyjne i bezdyskusyjnie świadome swoich pragnień. Mit samotnej, zapłakanej kobiety, siedzącej w domu i zabawiające się gadżetami erotycznymi w akcie desperacji zupełnie mija się z prawdą. Kolejnym błędem w podejściu jest myślenie, że gadżety erotyczne są nieapetyczne, niesmaczne i tanio wyglądające. Niejedna osoba bardzo się zdziwi. Wibratory dostają nawet nagrody za swój niepowtarzalny design na targach wzorniczych. Branża ta bardzo prężnie się rozwija i powstają coraz nowsze rozwiązania wręcz wizjonerskie. Gadżety erotyczne często bywają wysmakowane i zaskakujące swą użytkowością. Czasy, gdzie sexshopy wyglądają odpychająco i trywialnie, odchodzą do lamusa. Marki produkujące zabawki erotyczne współpracują z artystami, by jeszcze lepiej trafić w gust klientów. Niektórzy boją się, że stosowanie zabawek z czasem zastępuje normalny seks. Nic bardziej mylnego. Stosunek to zabawa we dwoje. Gadżety erotyczne nie są w stanie zastąpić tego rodzaju wspólnego doznania. One mają wspomóc te doznania. Wibrator może dopomóc w nauce poszukiwania orgazmu, pomóc poznać swoją intymność oraz to, co stymuluje nas najbardziej. Dzięki korzystania z tego rodzaju rzeczy zwiększa się spektrum naszych erotycznych doznań. Ponoć prawdziwy facet nie potrzebuje zabawek. Doskonale wie, jak zaspokoić partnerkę. Owszem, wiem, jednak zabawki erotyczne mogą dodać iskry, płomienia do związku. Wibrator nie przytuli, nie obejmie ramieniem, więc niemożliwym jest by konkurował z prawdziwym , namacalnym facetem.

Istnieją związki w których para nie chce eksperymentować. To całkowicie zrozumiałe. Jednak zabawki erotyczne dają wiele frajdy i otwierają na novum.

Podobne wpisy