Nietuzinkowy prezent na rocznicę, urodziny czy walentynki

Obsypywanie się prezentami w związku nie dziwi nikogo, dwie osoby, które darzą się silnym uczuciem, chcą stale sprawiać tej drugiej osobie przyjemność, spełniać jej zachcianki, przychylać nieba. Będąc w związku przed dłuższy czas, kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt nawet lat, przychodzi moment, w którym kończą się pomysły na oryginalny prezent. Kolejna fiolka perfum, kolejny szalik, kolejna butelka whisky, czy kolejna torebka przestają robić wrażenie. Jest jednak sposób, aby nawet w związku z długim stażem, zaskoczyć partnera niebanalnym prezentem.

Erotyka w prezencie, czyli jak oryginalnie obdarować ukochaną osobę?

Co by się stało, jeżeli Twoja żona czy Twój partner pod choinką, lub w urodzinowej torebce nie znalazł kolejnych ciepłych rękawiczek, tylko na przykład kolorowy wibrator, korek analny, czy motylka wibrującego? Kto powiedział, że prezenty muszą być nudne i przewidywalne. W związku bardzo istotne jest zaskakiwanie się nawzajem, bez względu na staż, dlatego kupując swojemu partnerowi oryginalny gadżet erotyczny, z pewnością element zakończenia będzie można uznać za zaliczony.

Jaki gadżet na prezent dla kobiety?

Co w takim razie wybrać, jakim gadżetem obdarować ukochaną, aby przyniósł jej wiele radości i szczęścia? Najprostszy i najbardziej skuteczny będzie wibrator. Może być mały torebkowy lub też standardowych wymiarów sztuczny penis, kiedy zadowoli Twoją partnerkę zawsze, kiedy Ciebie nie ma obok, ale nie tylko. Równie dobrze może stać się doskonałym partnerem do wspólnych zabaw erotycznych, a tym samym urozmaić wasze dotychczasowe życie erotyczne. Może być tak, że Twoja partnerka posiada już swojego, wibrującego przyjaciela, wówczas możesz skusić się na zakup zdalnie sterowanego wibrującego jajka. Taki mały, wibrujący gadżet, będzie mógł jej towarzyszyć w pracy czy na imprezie, a najlepsze jest to, że sterować możesz nim ty, co niesamowicie pobudzi wasze zmysły. Tylko Ty będziesz panem jej przyjemności i tylko Ty będziesz wiedział, kiedy otrzyma od Ciebie prezent w postaci przyjemnych wibracji. Wibrujące jajko to kolejny gadżet, przynoszący obopólną korzyść.

Gadżety erotyczne dla mężczyzn

Z prezentami erotycznymi dla kobiet jest nieco łatwiej, jednak rynek nie zapomina o mężczyznach i również dla nich można dostać ciekawe, erotyczne zabawki. Jedną z nich jest nakładka wibrująca na penisa, wzmacnia erekcje, przedłuża stosunek, oraz przyjemnie stymuluje partnerkę, jednym słowem kolejny gadżet idealny do wspólnej zabawy. A jeżeli mężczyzna chciałaby zabawić się w samotności, wówczas z pomocą przyjdzie mu sztuczna pochwa. Silikonowa, wykonana z atestowanych materiałów przyniesie zaspokojenie w trudnych chwilach rozłąki. Mężczyźni mają swoje potrzeby i nie ma co ich demonizować, czasami, kiedy kobiety są niedysponowane lub niedostępne, mężczyzna musi załatwić sprawę w samotności. Wyrozumiała i akceptująca partnerka wesprze go, prezentując mu jakiś pikantny film dla dorosłych, który notabene będą mogli obejrzeć wspólnie i zaczerpnąć nieco świeżych inspiracji.

Nie ma co bać się prezentów erotycznych, partner na pewno doceni szczerość, zaufanie oraz troskę o jego potrzeby, a dzięki temu związek wejdzie na zupełnie nowy poziom i stanie się znacznie silniejszy.

Za cenne wskazówki dziękujemy portalowi Erotic-med.pl

Podobne wpisy

Dodaj komentarz