Najpopularniejsze gadżety erotyczne

Seks powinien być dla obojga partnerów przede wszystkim dobrą zabawą. Dlatego warto zaopatrzyć się w pewne gadżety erotyczne. Które z nich cieszą się największą popularnością? Co warto na ich temat wiedzieć?

Nakładki wibracyjne
Nakładki wykonane z silikonu umieszcza się na penisie. Ściskają one członek u jego nasady, co pozwala na przedłużenie erekcji. Wybrane modele zapewniają różnorodne opcje wibracji, a inne nie wibrują w ogóle.

Wtyczki analne i rosebud 
Zabawki tego rodzaju są przeznaczone do stymulacji odbytu. Wykorzystywać je mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Rosebud na pierwszy rzut oka przypomina klejnot. Na ogół wykonany jest ze stali szlachetnej, czasem ozdabia się go cekinami bądź innymi elementami dekoracyjnymi. Taki klejnot umieszcza się w odbycie razem z lubrykantem, co pozwala na uzyskanie bardziej intensywnych doznań. Rosebud naciska na ścianę pochwy, stymulując ją w czasie penetracji. Wtyczka analna działa na zbliżonej zasadzie. Wtyczki są produkowane z wielu różnych materiałów – lateksu, silikonu czy metalu. Mają podłużny kształt. Niektóre z nich wibrują, a inne mają za zadanie stymulować prostatę oraz pogłębiać orgazm mężczyzny w czasie stosunku.

Sztuczny fallus
Na pierwszy rzut oka sztuczny fallus swoim kształtem przypomina penisa. Może mieć różny rozmiar. Zabawki tego rodzaju na ogół wykonuje się z metalu bądź szkła, co zapewnia dodatkowe doznania natury termicznej. Istnieją także modele specjalne, które można na przykład przymocować do ściany. w tym przypadku poziom podniecenia rośnie jeszcze bardziej.

Męskie masturbatory

Gadżety erotyczne tego rodzaju wyglądem przypominają puszki wypełnione silikonem. Penisa należy nasmarować żelem intymnym, a potem włożyć go do otworu, który przypomina pochwę bądź usta. Gadżety tego rodzaju są oczywiście produktami wielokrotnego użytku.

Akcesoria BDSM – pejcze, bicze
Takie zabawki są przeznaczone dla osób, które w sypialni lubią od czasu do czasu nieco mocniejsze doznania. Gadżety erotyczne tego rodzaju służą do karania, dawania klapsów partnerowi. Można to robić zarówno na gołe ciało, jak i gdy druga osoba jest w ubraniu. Możliwości zabawy jest w tym przypadku sporo, niekoniecznie muszą mieć one związek z BDSM czy sadomasochizmem.

 

Kajdanki
Za pomocą kajdanek partnera można uwięzić, a przy tym również całkowicie zdominować. W sklepach z gadżetami erotycznymi największą popularnością cieszą się kajdanki pokryte futerkiem. Jednak zakupić można także modele metalowe czy skórzane. Kajdanki doskonale komponują się z pejczem czy maskami.

Maski oraz opaski
Maski połączone z kajdankami i pejczem dają idealny zestaw do sypialni, który spodoba się wszystkim osobom, które przepadają za mocniejszymi doznaniami seksualnymi. Dzięki nim partnera można oślepić, co jeszcze bardziej podnosi jego poziom podniecenia. Nie wie bowiem gdzie i w jaki sposób będzie dotykany. W ten sposób rośnie także jego wrażliwość na bodźce. Taka zabawa może być bardzo przyjemna i to dla obu stron – dominującej i zdominowanej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na crazydreams.pl

Podobne wpisy

Dodaj komentarz