W jaki sposób zostać alfą, przywódcą stada?

sea-1284368_1280

Oglądając po raz kolejny film amerykański zauważyłeś to, że na ekranie wielkie powodzenie u kobiet miał nie ten miły gość, który próbował za każdym razem pomagać jakiejś dziewczynie ale to był tzw. zimny drań, który jednak nie był na każde zawołanie dziewczyny. Co należy zrobić, aby stać się męskim i pewnym siebie facetem?

Już na początku należy powiedzieć o pewności siebie. Warto ją mieć. To właśnie jeden z czynników, które na kobiety działa najbardziej. Podchodząc do kobiety warto przedstawić postawę pewną i dynamiczną. Warto sobie wyobrazić to, że jednak kobieta nie zareaguję w sposób odpowiedni jeśli tak właściwie zobaczy faceta, który przy próbie podrywu jest strachliwy i nie ma żadnych zasad i celu. Tym właśnie punktem zwrotnym u potocznego ,,samca” mężczyzny może być zdobycie numeru telefonu, udany flirt, umówienie się na randkę lub po prostu miła i luźna pogawędka z atrakcyjną kobietą. Kobieta, potrzebuję faceta, który będzie ją w stanie pokierować i pokazać to, że to on ma ,,jaja” i w razie potrzeby będzie starał próbować się ją obronić. Pewność siebie zaczyna się już od wewnętrznego poczucia. Pozytywna energia wchodząc do klubu powinna emanować z faceta od samego początku, warto zrobić wejście dynamiczne i tym razem zamiast po cichu przywitać się ze swoimi znajomymi najlepiej będzie to zrobić zdecydowanie i po męsku.

Prawdziwy facet nie powinien się załamywać. Najważniejsze jest to aby się uśmiechać. Po co samcowi negatywne nastawienie. Dzięki dobremu humorowi może tak w zasadzie otaczać się także innymi pozytywnymi osobami bo to właśnie daję możliwości na poznanie ludzi o pozytywnych nastawieniu. Należy zdać sobie sprawę z tego, że to szczęście i smutek to uczucia. Po co tym razem się czymś przejmować i tracić tak szeroko pojętą swoją pozytywną energię.

Prawdziwy przywódca stada jest z pewnością towarzyski. To znaczy, że prawdziwy facet nie powinien mieć żadnych problemów z nawiązywaniem kontaktów czy to w męskim gronie czy damskim. Z pewnością każdy samiec alfa powinien bez problemu potocznie wbić się do nowej grupy. Oczywiste jest to, że towarzyskość wiąże się z otwartością a także sympatycznym usposobieniem.

Sukces i spełnienie swojego marzenia. Podobno kto potrafi marzyć potrafi także przenosić góry. Ta wizja z pewnością kojarzona jest z samcem alfa, który tak w zasadzie za wszelką cenę będzie zamierzał realizować swoje wizje o tym jak zamierza zdobyć nowe doświadczenia aby zmienić swój samochód na lepszy bądź zapewnić lepsze warunki życia swojej rodzinie. Z pewnością taki facet naładowany będzie pozytywną energią, która będzie go w stanie popchnąć do realizacji swojej marzeń. Nie musi być to od razu związane z tym aby zostać w jakiejś dyscyplinie mistrzem świata ale dużym znakiem sukcesu powinno być to aby np. zacząć chodzić na siłownię i już po kilku tygodniach podnosić ciężary o większej masie.

Prawdziwy samiec alfa wie co ma robić aby osiągnąć w życiu sukces. To z pewnością wiąże się z wyznaczeniem swojej własnej drogi. Ta kwestia nie polega na tym aby odrzucić wszystkich i zostać samemu. Wręcz przeciwnie, postawa ma na celu przedstawienie innym osobom, że facet idzie swoją drogą w zdobyciu swojego sukcesu. Nikt samcowi alfa nie będzie narzucał jak ma żyć i jak dojść do jakiegoś ściśle określonego celu. W przypadku kiedy facet lubi chodzić na siłownię i realizować się w tym miejscu to nie będzie słuchał nikogo i zmieniał swojej pasji tylko z tego względu, że podobno w klubie może dochodzić do kontuzji.

Prawdziwy facet ma swoje cele, które starać się będzie zrealizować. Nie chodzi tutaj o plany weekendowe np. jutro sobota i mycie samochodu. Wręcz przeciwnie, te cele ustalone są w dłuższym okresie czasu a tutaj chodzi o pięć a nawet dziesięć lat. Przedstawienie sobie ściśle określonego czasu na dłuższy moment gwarantować może ostateczny sukces. Przez to prawdziwy alfa zawsze będzie zmotywowany ponieważ zawsze ma przed sobą cel. A brak jego realizacji lub nawet niepodjęcie się próby to już duża porażka.

Z pewnością każdy prawdziwy facet jest otwarty. Samiec alfa zawsze stara się nawiązywać w szybki sposób kontakty z innymi. Konkretniej mówiąc nie zamyka się sam w sobie i nie próbuję realizować nowych czynności, które mają być związane z poznawaniem nowych osób. Facet powinien także liczyć się ze zdaniem innym. Chodzi o to aby, samiec alfa umiał się przyznać do swojego ewidentnego błędu. Dla mężczyzn wszystko powinno być czarno i białe. Konkretne i stanowcze decyzje wymagają od prawdziwego faceta potocznie mówiąc ,,dużych jaj”.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz