Udane rozmowy damsko-męskie

meskie_sprawy_zycie_w_zwiazku_czy_bycie_singlem_04

Nie ma takiego faceta, który tak właściwie nie chciałby swobodnie rozmawiać z kobietami. Oglądając filmy da się zauważyć to, że największą uwagę płci pięknej przyciągają ,,samce” wiedzące co powiedzieć dziewczynie aby tą wprowadzić w dobry nastrój.

Jeśli ktoś nie czuje się pewnie rozmowie z kobietami, nagle ,,język” staję mu w gardle to powinien sobie odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie – czy taka postawa charakteryzuję 100% faceta? Raczej nie. Warto podejmować wyzwania i próbować rozmawiać z kobietami zgodnie z zasadą, że to właśnie praktyka czyni mistrza. Na samym początku nie jest ważne czy będziesz rozmawiał z najbardziej gorąca laską w klubie czy może jednak ze starszą Panią na przystanku, liczy się samo podjęcie wyzwania i oswojenia się w luźnej rozmowie z kobietą.

W trakcie rozmowy nie warto udawać kogoś kim się nie jest. Po co tym razem zapewniać dziewczynę, że jest się właścicielem jakiejś firmy jak to zupełnie nieprawda i to kłamstwo może być blefem i mieć ,,krótkie” nogi gdyż np. kobieta może orientować się przypadkiem kto jest właściciel tej firmy(w rzeczywistości). Jednak aby pokazać, że świetnie czujemy się w ,,byciu sobą” należy się zdecydować na ten pierwszy krok. Czasem zwyczajne ,,cześć” gwarantować może szczęśliwy przebieg zdarzeń.

Aby przełamać niechęć do podejścia i rozpoczęcia rozmowy z piękną nieznajomą warto sobie uświadomić bardzo absurdalne ale skuteczne metody np. jestem postacią jakiejś gry i dzisiaj powinien podejść i zagadać do 20 lub 30 kobiet. Przez taki cel facet będzie w stanie zrobić podejścia tylko po to aby dać sobie satysfakcję z tego, że jednak to zadanie nie należało do najtrudniejszych i w następnym dniu liczba kobiet do których starać się będzie zagadać wynosić będzie nie 30 a już 40.

Nawiązując kontakt wzrokowy facet jest tak w zasadzie na właściwej drodze. Tym razem zamiast wymyślać sobie kolejne wymówki, że nie podejdę bo z pewnością ta kobieta jest zajęta lub mnie spławi warto się podjąć wyzwania. Pewny krok, pierś do przodu, lekki uśmiech i dawać jasny sygnał kobiecie, że to my mieliśmy prawdziwe jaja i potrafiliśmy podejść. Większość kobiet lubi otwartość. Warto się już na samym początku przedstawić z imienia aby jak najszybciej ,,przełamać” pierwsze lody.

Aby tego wszystkiego dokonać, warto „potocznie ruszyć z miejsca” i odstawić na bok wymówki. Nie należy narzekać, że kobieta nie będzie chciała z nami rozmawiać przez to, że się jest za grubym czy za chudym. Wymówki są zbędne, trzeba działać automatycznie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz