Rozwój osobisty, większy poziom testosteronu

boxerTo nie ulega wątpliwości – facet męski jest atrakcyjny w oczach kobiet. Można tego dokonać w jak najbardziej naturalny sposób. W jaki sposób do tego doprowadzić? Przede wszystkim warto pomyśleć o tym aby przede wszystkim zmienić swoje nawyki.

Przede wszystkim warto się pozbyć swojej nadwagi. Niestety ona może być czymś co będzie hamować faceta niż pchać go do przodu w rozwoju swojej np. tkanki mięśniowej. Drugi bardzo ważny czynnik związany jest także ze zdrową dietą. Nie należy codziennie pić piwa w dużych ilościach gdyż to niestety może powodować wzrost mięśnia piwnego.

Z pewnością uprawianie jakiejkolwiek aktywności fizycznej zapewniać może podwyższony poziom testosteronu. Warto się na jakiś zdecydować aby mięśnie nie były w żaden sposób zastygłe. Oprócz tego należy w swojej diecie uwzględniać odpowiednie witaminy. W tym przypadku, sprawa związana jest z grupy B, C oraz D.

Warto uprawiać zbliżenie ze swoją partnerką jak najczęściej. Czasem warto odpuścić bardzo ważny projekt aby tak w zasadzie nie doprowadzić do takiego stanu, że kobieta na następny dzień zamiast mieć promienny uśmiech mieć będzie pretensje.

Facet również powinien się pozbyć myślenia – co ludzie pomyślą. Jest to, największa pułapka. To zgubne myślenie, może jedynie podcinać skrzydła. Nie ważne jest to co sąsiadka z okna pomyśli o naszym zachowaniu. Najważniejszą rzeczą jest to abyśmy, my sami byli zadowoleni ze swojego życia ponieważ każdy z nas jest kowalem swojego losu. Męskie decyzję są w stanie podejmować, kolokwialnie mówiąc ,,faceci z jajami”.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz