Bielizna, która spodoba się twojej kobiecie

Wbrew pozorom nie tylko muskularna, sportowa sylwetka, czy nienaganna opalenizna pobudzają kobiece zmysły. Bielizna jest czynnikiem, który dla pań jest równie ważny. Dlatego spędzając długie godziny na siłowni nie zapomnij o zakupach od czasu do czasu. Najpierw jednak lepiej zapoznaj się z gustem pań w tej kwestii.

Z badań przeprowadzonych wśród Polek jasno wynika, że slipy nie są zbyt pożądanym rodzajem męskiej bielizny. Kobiety uważają, że są one niemęskie, pasują wyłącznie nastolatkom, i nawet najlepiej wyrzeźbiony mężczyzna nie będzie wyglądał w nich dobrze. O wiele lepiej patrzą one na bokserki. Według nich są zdecydowanie bardziej męskie i na większości mężczyzn po prostu wyglądają dobrze. Oczywiście o ile pan nie chodzi w nich pod domu w trakcie dnia. Wyróżniamy dwa rodzaje bokserek: luźne i obcisłe. Wbrew pozorom z większą sympatią płci pięknej spotykają się te drugie. Kojarzą się one bowiem z modelami, którzy chętnie występują w nich w reklamach perfum, czy sieciówek. Choć zwykły Kowalski w tego typu bieliźnie również będzie wyglądał dobrze. Luźne bokserki przez wiele pań przyjmowane są jako zbyt młodzieżowe. Według nich dorosły mężczyzna nie będzie wyglądał w nich całkiem dobrze. Chociaż i tak uważane są za lepsze rozwiązanie niż popularne slipy. Absolutnym błędem, jeśli chodzi o tę część męskiej garderoby są… stringi. Wszystkie panie przyznają, że to kompletna pomyłka, która nigdy nie powinna pojawić się na rynku. Źle się kojarzą i tak samo wyglądają na mężczyznach.

W kwestii barwy, zdania są nieco bardziej podzielone. Niektóre kobiety uważają, że bokserki z nadrukami z kreskówek, czy „śmiesznymi” hasłami, które w rzeczywistości z dobrym humorem nie mają nic wspólnego, mogą wyłącznie znaleźć się w koszu. Inne zaś twierdzą, że nie przeszkadza im to aż tak bardzo. Pewne jest, że kobieta w kolorowej bieliźnie może wyglądać słodko i dziewczęco. Natomiast w przypadku mężczyzn, taki strój w oczach partnerek cofa ich do podstawówki. Dlatego też lepiej unikać krzykliwych wzorów i palety barw na majtkach. Złym rozwiązaniem będą też postaci rodem z komiksów. Nawet jeśli mężczyzna jest wielkim fanem obrazkowych historii, lepiej tego nie demonstrować. Zdecydowanie najlepiej sprawdzają się stonowane kolory, wręcz podstawowe barwy: biel, czerń i szarość. Nie ujmują męskości, nie kojarzą się źle i według większości kobiet są doskonałym wyborem, jeśli chodzi o męską bieliznę.

Jak widać, gusta są różne i choć, podobno się o nich nie dyskutuje, warto od czasu do czasu się nimi pokierować. No bo kto jest lepszym jurorem dla męskich stylizacji niż kobieta? Podsumowując przeważa prostota, a najlepszym rozwiązaniem są szare lub białe obcisłe bokserki. Oczywiście oprócz idealnej bielizny warto również dodać trochę innych czynników, takich jak wspomniana już muskulatura.

Podobne wpisy