Bielizna, która pociąga mężczyzn

Powszechnie wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami. Nie dziwi więc fakt, że kwestia kobiecej bielizny jest dla nich równie ważna, co sama jej posiadaczka. Bielizna u kobiet jest o tyle istotna, że można zauważyć ją nawet pod ubraniem. Kiedy jest odpowiednio dobrana, cała sylwetka lepiej się prezentuje, a kobiece kształty są idealnie podkreślone. Ponadto warto mieć na uwadze również fakt, że wielu mężczyzn uważa iż kobieta w dobrze skrojonej bieliźnie może wyglądać lepiej niż bez niej.

To, jaka bielizna będzie podobała się facetowi zależy nie tylko od jakichś ogólnie przyjętych zasad, ale również od niego samego, od jego gustu oraz kształtów partnerki. Jednak wszyscy równo zgadzają się w tym, że kobieca bielizna ma przede wszystkim podniecać. Mężczyznom nie zawsze podoba się to co lubią nosić ich towarzyszki. Kolorowa, wygodne bawełniane majtki nie będą według nich dobrym rozwiązaniem. Panowie nie chcą, by ich kobiety wyglądały niczym małe, słodkie księżniczki. O tym, czy kobieta wygląda w bieliźnie decyduje również to jak się w niej czuje. Niektóre panie lepiej czują się w seksownych figach, inne wybiorą bardziej odważne stringi. Tylko własna świadomość dobrego wyglądu i kobiecości zapewni, że sprawimy wrażenie na naszym partnerze. Jeśli będzie on widział naszą pewność siebie, bielizna zejdzie na drugi plan i stanie się tylko subtelnym dodatkiem. Jeśli mamy kompleks z powodu zbyt małych piersi, zdecydujmy się na stanik z push- upem. Dzięki niemu staniemy się bardziej pewne siebie, a nasz biust będzie się lepiej prezentował.

Pamiętajmy, że kobieca bielizna jest o wiele bogatsza od męskiej, a co za tym idzie można z nią bardziej eksperymentować. Większość mężczyzn uwielbia dodatki, takie jak: podwiązki, pasy do pończoch, pończochy. Wielu panom równie bardzo podobają się gorsety. Większość kobiet wygląda w nich naprawdę dobrze. Nawet jeśli mamy ciut pełniejsze kształty i nie czujemy się dobrze w samej bieliźnie, gorset może okazać się wybawieniem. Zakryje on brzuch i uniewidoczni fałdki, a za to podniesie i ładnie wyeksponuje biust.
Jeśli chodzi o kolory, które najbardziej podobają się mężczyznom, to jest to przede wszystkim biel, czerń i czerwień. Różowe gorsety, czy figi wbrew pozorom nie pociągają panów. Kojarzą im się z tandetą i samozwańczymi księżniczkami. Najlepiej postawić na klasykę, te trzy podstawowe barwy, które zawsze pobudzą męską wyobraźnię i będą pasować do niemal każdej kobiety. Kolor ma wbrew pozorom duże znaczenie. Wybierając bieliznę, warto zobaczyć czy jest ona dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. Po przymierzeniu same przekonamy się, że w którymś z nich wyglądamy wyjątkowo uwodzicielsko.

Mężczyźni zwracają ogromną uwagę na bieliznę. Nie tylko tą wyeksponowaną, ale również ukrytą pod ubraniem. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na jej wybór. Najlepszą wskazówką może okazać się rozmowa z partnerem i zapytanie go, co najbardziej mu się podoba.

Podobne wpisy