Seks oralne plusy i minusy

women-188160_1280

Miłość francuska tak się nazywa ten rodzaj aktywności seksualnej mającej na celu zaspokojenie partnera przy użyciu swojej języka. Seks oralny to bardziej miłosne igraszki, jedni są jego fanami a natomiast inny już na samą myśl mają pewnego rodzaju ,,obrzydzenie”.

Techniki, które wyróżnia się w seksie oralnym należy zaliczać do trzech grup. O jakich należy powiedzieć? Jedną z nich jest cunnilingus – polega na tym, że stymulowana jest łechtaczka warg sromowych oraz wejścia do pochwy z wykorzystaniem ust i języka. W wielu sytuacjach taki rodzaj igraszek seksualnych jest stosowany także z penetracją pochwy przy użyciu dłoni partnera. W wielu przypadkach cunnilngus ma szczęśliwy finisz poprzez orgazm z powodu dość intensywnej stymulacji unerwionej łechtaczki a także jej okolic.

Jeśli chodzi o Fellatio to prawdziwy raj dla mężczyzn. Ten rodzaj seksu oralnego charakteryzuję się tym, że polega on na delikatnym pieszczeniu penisa a także moszny. Kobieta w tej pozycji seksualnej pieści faceta liżąc, całując, brać do ust narządów płciowych partnera a chodzi tutaj o sztywnego penisa. Chociaż w wielu sytuacjach te miłosne igraszki są także połączone z tym, że partnerka pieści ,,klejnoty” partnera z wykorzystaniem swoich dłoni.

Trzecim rodzajem igraszek miłosnych jest pozycja 69 mająca na celu zaspokojenie potrzeb obydwu stron. W tym samym czasie partner oraz partnerka pieści narządy płciowe przy wykorzystaniu swoich dłoni, ust oraz palców. Skąd się wzięła nazwa tego położenia tego seksu? Przede wszystkim polega to na ułożeniu dwóch cyfr 6 i 9.

Korzyści jakie należy przypisać do seksu oralnego to na pewno, zerowe ryzyko zajścia w ciąże. W tej sytuacji nie ma możliwości do tego, że kobieta zajdzie w ciąże ponieważ nasienie partnera jest oddalone od kobiecych narządów płciowych. Za sprawą miłości francuskiej partnerzy mogą czerpać niesamowitą rozkosz i przyjemność – nie ma tutaj mowy o żadnym egoistycznym seksie. Facet obdarzony mniejszą wielkością przyrodzenia nie powinien w tej sytuacji popadać w żadne kompleksy ponieważ unika w tej sytuacji wszelkich barier psychicznych – nie jest w stanie zobaczyć swojego penisa w akcji a to nie będzie powodować u niego uczucia smutku.

Jeśli chodzi o wady to do jednych z nich należy zaliczać obowiązek opanowania technik pieszczot w taki sposób ażeby sprawiać przyjemność partnerowi/partnerce bez zadawania bólu swojej drugiej połówce. Z pewnością kobieta nie powinna gryźć penisa partnera w czasie uprawiania seksu oralnego.

Nie jest to do końca higieniczny sposób na seks. Jeśli partner nie skorzysta odpowiednio wcześniej z wzięcia prysznica lub kąpieli to nie ma co liczyć na ,,czystą” miłość fizyczną. Przystąpienie do seksu oralnego wymaga od obojga partnerów skorzystania ze środków czystości w celu usunięcia niezbędnych bakterii z narządów płciowych – zarówno u kobiety jak i u mężczyzny. Chodzi tutaj przede wszystkim o pochwę jak i penisa.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz