Miłość francuska – odwieczne tabu?

Pomimo zalewu Internetu przez filmy o naturze pornograficznej w zwykłym życiu miłość francuska nadal jest swego rodzaju eksperymentem, na który nie każdy się godzi. Co więcej – dla niektórych wiąże się to z obrzydzeniem oraz poczuciem wstydu. Przy ty,m należy podkreślić, że na miłość francuską mężczyźni i kobiety patrzą najczęściej zupełnie inaczej:

  1. Kobiety – dla nich seks oralny w większości przypadków może zaistnieć tylko w długim, stabilnym związku, w którym czują się kochane i akceptowane. Co ciekawe, większość kobiet nie uznaje tego za seks, i jeżeli ktokolwiek zapytałby ją o ilość partnerów seksualnych, to nie policzyłaby tego, z którym „tylko” uprawiała fellatio”. Oczywiście od powyższego opisu istnieją pewne wyjątki. Niektóre kobiety, które nawet są w związku i kochają swojego mężczyznę, nie są w stanie tego robić, a inne – uwielbiają to nawet z kimś, z kim są bardzo krótko.

  2. Mężczyźni – dla nich nie m większego znaczenia długość związku. Panowie uwielbiają miłość oralną i najczęści4ej chętnie sięgają po ten rodzaj stymulacji, jednocześnie cichutko (tylko w niektórych wypadkach bardziej roszczeniowo) mają nadzieję, że kobieta odwzajemni im się tym samym. Jest to dla nich zjawisko niezwykle przyjemne, wyjątkowe, a niektórym bardzo trudno żyje się w związku z kobietą, która nie potrafi przemóc się do fellatio.

Co jednak, kiedy kobieta rzeczywiście zgodzi się na seks oralny? Nagle pojawiają się niespodziewane problemy, z którymi ciężko jest sobie poradzić, szczególnie na początku. O ile jeszcze przed podjęciem takiej aktywności kobieta zastanawia się tylko, czy w ogóle to zrobić, to później duma nad rzeczą trudniejszą – czy powinna połknąć, czy też wypluć? Dla wielu mężczyzn fellatio „z połykiem” jest wyrazem największej akceptacji ze strony partnerki i pragną tego bardzo (oczywiście nie każdy – są faceci, którzy wolą, by ich partnerka tego absolutnie nie robiła). Co zatem zrobić? Warto porozmawiać ze sobą, opowiedzieć o swoich oczekiwaniach orz zahamowaniach. Możliwe, że dręczymy się niepotrzebnie tym, co i tak nie sprawiłoby nikomu większej satysfakcji.

Niektórzy mężczyźni mogą poczuć się odrzuceni przez taki „przerywany” seks oralny. Muszą jednak zaakceptować opory kobiety bądź porozmawiać z nią o pewnych zmianach. Panie często brzydzą się smaku spermy w ogóle, czasem jednak twierdzą. Że chodzi tylko o konkretnego partnera. Wystarczy zatem, by mężczyzna zmienił swoją dietę, a kto wie – może kobieta podejdzie z większym zaufaniem do jego męskości? Co mężczyzna może zrobić?

  • ograniczyć, a najlepiej wyeliminować ze swojego życia takie używki, jak alkohol i papierosy

  • przejść na bardziej zdrową dietę, w której mniej będzie KFC, więcej warzyw i owoców

  • zacząć uprawiać więcej sportów

Mężczyźni prowadzący zdrowy tryb życia mają zupełnie inny skład chemiczny wydzielin. Wydalają mniej toksyn, a ich sperma jest po prostu smaczniejsza. Dokładnie tych samych zasad powinny stosować się kobiety, jeżeli chcą lepiej smakować swojemu ukochanemu mężczyźnie

Podobne wpisy